Prace uczniów
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Na lekcjach rozwijających kreatywność, uczniowie klasy 3a, swoje prace wykonują przy wykorzystaniu programu Lego.

Podczas zdalnego nauczania klasa II A wzięła udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych . Były to konkursy: "Jak mogę pomóc pszczołom?" pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego, na który prace wysłali Kamil Kamiński i Joanna Urban, konkurs zorganizowany przez MDK nr 2 w Lublinie pt. "Najładniejsza łąka świata", w którym uczennica klasy II A Joanna Urban zajęła II miejsce oraz konkurs organizowany przez Medicover pt. "Woda - źródło życia", w którym udział wzięli Kamil Kamiński, Joanna Urban oraz Dawid Kołodziejczyk. Gratulujemy Asi Urban, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursach.

Uczniowie klas szóstych, rozpoczęli przygodę z programem graficznym Gimp, tworzyli własna krótkie animacje oraz fotomontaże.

Już wakacje - to czas , aby cieszyć się słońcem i czasem wolnym. Rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania. Jednak pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa w czasie wyjazdów w góry, nad morze, gdy będziecie u rodziny na wsi a także gdy zamierzacie spędzać wakacje w mieście.

W ramach zaj. kreatywności uczniowie klasy 1 A tworzyli projekty czytelnicze-,,Moja ulubiona książka".Celem projektu było zachęcenie do czytelnictwa,wzbogacanie słownictwa,rozwijanie wyobraźni.Uczniowie tworzyli książeczki ze swoimi ilustracjami oraz przedstawiając przygody bohatera.
Oto efekty:

My uczniowie klasy 1 A - chcemy uświadomić wszystkim, że musimy brać odpowiedzialność za stan naszego środowiska. W czasie zdalnego nauczania stworzyliśmy w ramach projektu ,, Przyjaciele przyrody ” stworki -,,Pożeracze śmieci', prace plastyczne plastyczne,które mają nam przypominać,że jesteśmy współodpowiedzialni za nasze środowisko. Celem naszym jest budzenie troski o stan naszego środowiska i naszej planety Ziemi.

 

Tak pracowaliśmy podczas nauki zdalnej: z zaangażowaniem i bardzo kreatywnie. A to "owoce" naszej pracy.

W okresie nauki zdalnej uczniowie klasy 3a wykonali wiele pięknych prac plastyczno – technicznych. Była to między innymi praca przedstawiająca układ słoneczny, pojemnik na zużyte baterie, związana ze Świętami Wielkanocnymi, kwitnące drzewo owocowe, okładka ulubionej książki, plakat o wybranym parku narodowym, jezioro czy fantastyczna budowla. Założyliśmy również hodowlę fasoli. Niektóre okazy są imponujące i rosną nadal posadzone w doniczkach. Zachęcam do obejrzenia wystawy naszych prac.

A4 Infociacho