Logo SP 24 black

Zapraszamy na Webinaria "Jedz z głową".

Link -> WEBINARIA W RAMACH PROGRAMU „JEDZ Z GŁOWĄ"

INFORMACJE DLA RODZICÓW

W związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem wraz z Głównym Inspektoratem Sanitarnym oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej zaleca się pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny, które istotnie wpłyną na ograniczenie ryzyka zakażenia:

opis + prezentacja

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole
logo Laboratoria Przyszlosci poziom kolor  JZG logo  posilek w domu i w szkole  program dla szkol  aktywna tablica
laptop dla ucznia  bezpieczne interneciaki      laptop dla nauczyciela