W naszej świetlicy jest zawsze kolorowo i twórczo, tak więc uczniowie postanowili z zebranych i przyniesionych darów jesieni wyczarować różne zwierzątka i ludziki. Dzieci z dużym zaangażowaniem tworzyły dzieła, spędzając tym samym miło czas oraz dobrze się bawiły. Rezultaty ich działań były imponujące!
- Szczegóły
- Odsłony: 688
15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, pomysłowości, odwagi i przede wszystkim dobrej zabawy. Uczniowie z naszej świetlicy przyłączyli się do obchodów tego dnia tworząc piękne i wyjątkowe kropkowe dzieła sztuki. Obchody Międzynarodowego Dnia Kropki to wspaniały czas poznawania przez uczniów swoich mocnych stron i na odkrywanie talentów. Efekty miło spędzonego czasu i dzieci prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.
- Szczegóły
- Odsłony: 234
3 kwietnia 2023 roku komisja konkursowa oceniała prace literackie biorące udział w konkursie literackim „Razem ponad sto lat”.
Uczniowie przygotowali okolicznościowe wiersze oraz pracę literacką list o szkole.
Wyniki :
I miejsce Joanna Urban klasa VA wiersz „Razem ponad 100 lat"
II miejsce zdobył Leon Kotarski z klasy IA
III miejsce Julia Białek z klasy VA
Wyróżnienia :
Liwia Kawka klasa VIA
Seweryn Zdyb klasa VIIIB
praca zbiorowa wiersze IVA
- Szczegóły
- Odsłony: 158
Prezentacja prac uczniów ze świetlicy o tematyce wiosennej
Świetlica Jolanta Bogusz
- Szczegóły
- Odsłony: 615
21 marca zawitała długo wyczekiwana przez wszystkich „ Wiosna” !
Z tej okazji kilkoro uczniów z klas drugiej i trzeciej zrobiło miłą, muzyczną niespodziankę, śpiewając piosenkę pt.: „ Maszeruje wiosna”.
Podopiecznych przygotowała Pani Anna Paprocka.
- Szczegóły
- Odsłony: 158
8 marca to radosny, piękny i szczególny dzień dla wszystkich małych i dużych Pań!
Dla uczczenia Święta Kobiet przedstawiciele męskiego grona świetlicy szkolnej przygotowali sympatyczne wierszyki z okazji tego dnia !
Wychowanków przygotowała Pani Anna Paprocka.
- Szczegóły
- Odsłony: 376
Ferie zimowe to czas wypoczynku od zajęć szkolnych. Mamy nadzieję, że spadnie śnieg i pojawi się biała zima. Bardzo ważne jest przypomnienie właściwych zasad zachowania podczas ferii zimowych w miejscach, gdzie będziecie jeździć na sankach, łyżwach, nartach, odpowiednim ubiorze i sprawnym sprzęcie.
Życzymy miłego wypoczynku.
Świetlica Jolanta Bogusz
- Szczegóły
- Odsłony: 455
Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Krawieckiego pt. „Szyjemy Misia”- Organizowanego dla świetlic.
Miło nam poinformować, iż uczennice
Lena Mazur kl. IIIA i Amelia Rodak kl. IIIA
zostały wyróżnione w międzyszkolnym konkursie krawieckim „Szyjemy Misia”.
Organizator Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Świetlica Jolanta Bogusz
- Szczegóły
- Odsłony: 395
Uczniowie przebywający w świetlicy bardzo chętnie układają z klocków różne budowle. Zrealizowane pomysły prezentujemy w galerii zdjęć. Zachęcamy do oglądania.
Świetlica Jolanta Bogusz
- Szczegóły
- Odsłony: 611