Działania innowacyjne i ciekawe lekcje
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Kto powiedział, że lekcje religii maja być nudne i nieciekawe. Klasa druga podszas jednej godziny zobrazowała biblijną opowieść o uciszeniu burzy na jeziorze. Pełne zaangażowanie uczniów zakończyło się sukcesem.

Klasy profilowane - innowacja pedagogiczna.

Nowoczesne formy treningu z piłki siatkowej w wychowaniu fizycznym dla uczniów klas profilowanych w kontekście współpracy z Towarzystwem Piłki Siatkowej.

Piłka siatkowa to najpopularniejsza dyscyplina sportu w naszej szkole. Interesują się nią wszyscy. Chłopcy i dziewczęta każdą wolną chwilę spędzają na doskonaleniu umiejętności siatkarskich oraz podglądaniu swoich bliskich idoli w telewizji.

Gimnastyka sportowa – szlachetna dziedzina sportu z wiekowymi tradycjami, która na stałe zagościła w progach naszej szkoły, niezmiennie zaspokaja pragnienia, by być równocześnie bardzo sprawnym, zwinnym i silnym oraz imponować piękną sylwetką. Służy krzewieniu idei czystego sportu, rozwija elegancję.

Innowacje w edukacji wczesnoszkolnej, które będą realizowane w roku szkolnym 2019/20 w klasie I przez p. Monikę Mejer to:

  • ,,Czytanie i pisanie na wesoło’’
  • ,,Elementy zumby - kids czyli zajęcia sportowe przy muzyce.’’

Szkolne wydarzenia

09 Cze 2023
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
24 Cze 2023
Ferie letnie
24 Cze 2023
Ferie letnie
24 Cze 2023
Ferie letnie

A4 Infociacho