Nasze dokumenty
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Kto powiedział, że lekcje religii maja być nudne i nieciekawe. Klasa druga podszas jednej godziny zobrazowała biblijną opowieść o uciszeniu burzy na jeziorze. Pełne zaangażowanie uczniów zakończyło się sukcesem.

Klasy profilowane - innowacja pedagogiczna.

Nowoczesne formy treningu z piłki siatkowej w wychowaniu fizycznym dla uczniów klas profilowanych w kontekście współpracy z Towarzystwem Piłki Siatkowej.

Piłka siatkowa to najpopularniejsza dyscyplina sportu w naszej szkole. Interesują się nią wszyscy. Chłopcy i dziewczęta każdą wolną chwilę spędzają na doskonaleniu umiejętności siatkarskich oraz podglądaniu swoich bliskich idoli w telewizji.

Gimnastyka sportowa – szlachetna dziedzina sportu z wiekowymi tradycjami, która na stałe zagościła w progach naszej szkoły, niezmiennie zaspokaja pragnienia, by być równocześnie bardzo sprawnym, zwinnym i silnym oraz imponować piękną sylwetką. Służy krzewieniu idei czystego sportu, rozwija elegancję.

Innowacje w edukacji wczesnoszkolnej, które będą realizowane w roku szkolnym 2019/20 w klasie I przez p. Monikę Mejer to:

  • ,,Czytanie i pisanie na wesoło’’
  • ,,Elementy zumby - kids czyli zajęcia sportowe przy muzyce.’’

A4 Infociacho