Z życia klas I - III
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Klasa III A rozpoczęła cykliczne zajęcia plastyczne w MDK nr 2. Pod kierunkiem Pani Barbary Gawryjołek uczniowie wykonali, za pomocą pasteli i akwareli, prace pt. "Jesienne inspiracje". Najlepsze prace zostaną wysłane na konkurs plastyczny.

 

Klasa 2b wybrała się do stadniny koni "Bonanza", gdzie mogli pobawić się na dmuchańcach, poskakać na trampolinie, pograć w piłkę oraz upiec pyszne kiełbaski na grillu. Dzięki temu klasa jest bardziej zintegrowana, dzieci się wspierają i pomagają sobie wzajemnie.

Wychowawca Diana Wolska

 

Minął rok szkolny, dla niektórych z nas dopiero pierwszy, dla innych kolejny. Nadeszły upragnione i długo oczekiwane wakacje. Jednak zanim się rozstaliśmy byliśmy jeszcze przez chwilę razem, by zobaczyć jak wiele już potrafimy, jak dużo umiemy, jak bardzo się staraliśmy.
My - nauczyciele zawsze z wielką przyjemnością nagradzamy starania swoich uczniów. W naszym imieniu Pani Dyrektor Joanna Kahlan wręczyła nagrody za wzorowe wypełnianie obowiązków ucznia oraz systematyczną i pilną naukę.
Podziękowania i dyplomy otrzymali także nasi Rodzice. Pani Dyrektor i Wychowawcy dziękowali za Ich pomoc, wsparcie, za okazywaną nam życzliwość i zrozumienie.
Po części oficjalnej uczniowie klasy 3a pod kierunkiem wychowawczyni pani Moniki Kaniewskiej - Ozimek zaprezentowali program artystyczny.
Żegnając się, życzyliśmy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

                                         UDANYCH WAKACJI !!!


                                                                      Monika Kaniewska-Ozimek

 

Klasa 2 a i 3 a uczestniczyły w  wycieczce do Kazimierza Dolnego i Wojciechowa, której celem było poznanie dorobku historyczno - kulturowego Kazimierza Dolnego, integracja uczestników wycieczki oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
Wychowawczynie klas: 2 a - pani Elżbieta Kozłowska i 3 a - pani Monika Kaniewska - Ozimek dziękują wszystkim uczestnikom wycieczki za wzorowe zachowanie i przyjemne spędzenie czasu.

Klasy 1a i 1b wybrały się na wycieczkę do "Magicznych Ogrodów", gdzie mogły podziwiać przyrodę i korzystać z wielu atrakcji.

Klasa 1b wzięła udział w warsztatach zielarskich, gdzie każde dziecko mogło własnoręcznie wykonać swój zielnik i poznać wiele różnych rodzajów ziół.

Wychowawca Diana Wolska

Klasa 1b wzięła udział w warsztatach mydlarskich, gdzie każde dziecko mogło zrobić swoje własnoręczne mydełko zapachowe w różnym kształcie. Dzieci były bardzo zadowolone z wykonanej pracy.

Wychowawca - Diana Wolska

Uczniowie klas: I a, I b i II a wzięli udział w zajęciach pt."Na straży porządku". Celem zajęć prowadzonych przez Panią Sylwię Wojtas i Pana Michała Czubackiego było zapoznanie uczniów z zawodem strażnika miejskiego.

 

Magdalena Hładuniuk

Z okazji pierwszego dnia wiosny, dzieci z klasy 1-3 własnoręcznie wykonały piękne kapelusze, które zaprezentowany podczas wiosennego pokazu mody. Uczniom nie zabrakło radosnych okrzyków i wesołych piosenek

A4 Infociacho