Z życia klas I - III
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Klasa 1b wybrała się do biblioteki pedagogicznej. Dzieci mogły tam zobaczyć, co to są książki interaktywne. były bardzo zaciekawione i zadowolone z wycieczki.

Wychowawca Diana Wolska

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy, aby nastrój tych Świąt przybranych wiosenną radością utrwalił się w Waszych sercach na długi, długi czas i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności.
Do życzeń dołączamy wielkanocne baranki, które samodzielnie wykonaliśmy na zajęciach plastycznych.
Pozdrawiamy świątecznie Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią Moniką Kaniewską - Ozimek.

W piątek odbył się Dzień Kapelusza. To był bardzo kolorowy pokaz kapeluszy z motywem wiosennym.

Dzieci zapoznały się z prezentacją multimedialną, czytały wiersze poety, rozwiązywały rebusu i krzyżówki. Oto zdjęcia z zajęć:

W naszej klasie rozpoczął się cykl zajęć z kreatywności we współpracy z pracownikami Biblioteki Pedagogicznej. Uczniowie poznają ciekawe rymowanki, japoński teatrzyk Kamishibai oraz zabawne opowieści ruchowe.

Dzisiaj klasa 1A wybrała się na warsztaty czekoladowe. Zajęcia były bardzo interesujące. Na początku Pani pokazała nam ziarno kakaowca, potem obejrzeliśmy film pt. ,,Jak powstaje czekolada’’. Następnie było delektowanie się różnymi rodzajami czekolady, na końcu każde dziecko samodzielnie zrobiło tabliczkę czekolady.

W ramach innowacji prowadzonej w klasie 1 A uczniowie przygotowali układ taneczny. Wykonali stroje do swojego układu tanecznego. Pożegnaliśmy zimę i z niecierpliwością czekamy na wiosnę.

A4 Infociacho