Z życia klas I - III
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

W piątek odbył się Dzień Kapelusza. To był bardzo kolorowy pokaz kapeluszy z motywem wiosennym.

Dzieci zapoznały się z prezentacją multimedialną, czytały wiersze poety, rozwiązywały rebusu i krzyżówki. Oto zdjęcia z zajęć:

W naszej klasie rozpoczął się cykl zajęć z kreatywności we współpracy z pracownikami Biblioteki Pedagogicznej. Uczniowie poznają ciekawe rymowanki, japoński teatrzyk Kamishibai oraz zabawne opowieści ruchowe.

Dzisiaj klasa 1A wybrała się na warsztaty czekoladowe. Zajęcia były bardzo interesujące. Na początku Pani pokazała nam ziarno kakaowca, potem obejrzeliśmy film pt. ,,Jak powstaje czekolada’’. Następnie było delektowanie się różnymi rodzajami czekolady, na końcu każde dziecko samodzielnie zrobiło tabliczkę czekolady.

W ramach innowacji prowadzonej w klasie 1 A uczniowie przygotowali układ taneczny. Wykonali stroje do swojego układu tanecznego. Pożegnaliśmy zimę i z niecierpliwością czekamy na wiosnę.

Klasa Ib brała udział w warsztatach w Czekoladowej Solidarności, gdzie dzieci własnoręcznie wykonywały tabliczki czekolady.

Uczniowie klasy III a biorą aktywny udział w projekcie "Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej". Oto kolejna odsłona zajęć warsztatowych w Centrum Kultury. Po obejrzeniu filmu "Morten i królowa pająków" dzieci mogły wykazać się swoją wyobraźnią i kreatywnością.

Dzieci z klasy II a zafascynowane lekturą pt. "Zaczarowana zagroda" wykonały z różnych materiałów postać głównego bohatera - Elegancika oraz makietę Antarktydy - miejsca, w którym mieszkał.

Rekrutacja oddział klas pierwszych 2023/2024

Szanowani Państwo Rodzice

Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Terminy składania zgłoszeń: od 27 lutego do 13 marca 2023r.

 Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 24, wymaga złożenia wniosku rekrutacyjnego o przyjęcie do naszej szkoły.

Termin składania wniosków: od 21 marca 2023 r. godz. 8.00 do 28 marca  2023 r. godz. 14.00

Szczegółowe informację znajdują się w zakładce  STREFA RODZICA – Rekrutacja - oddział klas pierwszych.

A4 Infociacho