Prace uczniów
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

We wrześniu 2021 klasa 5b uczestniczyła w Lubelskim Festiwalu Nauki. Uczniowie brali udział w warsztatach tworzenia zakładek do książek z zasuszonych roślin pt. "Malowane roślinami - czyli jak zatrzymać wspomnienia z wakacji". Uczniowie wykonali zakładki do książek, metodą laminowania, z wcześniej przygotowanych, suszonych roślin. Warsztaty poprzedzone były wykładem, podczas którego dzieci dowiedziały się, jak przygotować rośliny do stworzenia zakładek, czy obrazów z motywami roślinnymi. Uczniowie mieli także możliwość zobaczenia 300 - letniego zielnika, który znajduje się w zbiorach Biblioteki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Warsztaty były bardzo ciekawe i inspirujące. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zakładek wykonanych przez uczniów kl. 5b...

Uczniowie klasy 7c po omówieniu lektury „Balladyna” J. Słowackiego dokonali podsumowania treści przygotowując wspaniałe LAPBOOKI. Wykazali się przy tym dużą wiedzą, pomysłowością, starannością i estetyką. Oto najciekawsze prace….

Uczennica klasy III a Joasia Urban otrzymała pamiątkowy dyplom i bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Lizaka w Jaśle za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. " Mój wymarzony lizak" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Jaworznie. Asi serdecznie gratulujemy!

 Dyplom Asi

Zima w pełni... Uczniowie kl. III a wykonali prace z patyczków higienicznych i gazet. Oto efekty ich pracy.

Podczas zajęć o bogactwach naturalnych, którym jest m.in. sól znana już od starożytności i nazwana "białym złotem" oraz wirtualnej wycieczce po kopalni soli w Wieliczce, jednej z najstarszych kopalni soli na świecie, uczniowie klasy III a zrobili kreatywną pracę pt. " Sól w butelce", polegającą na barwieniu kolorową kredą soli kuchennej.  Wykonane tą techniką wazoniki mogą być ozdobą lub służyć jako podarunek dla kogoś bliskiego.

Dzieci z klasy III A wzięły udział w kolejnej edycji  Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego pt. "Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym" organizowanym pod patronatem Komendanta Miejskiej Policji w Lublinie. Prace plastyczne wykonali : Joasia Urban, Oliwka Maciejewska oraz Oliwka Żak. Wiersz napisała Weronika Witkowska. Dziewczynkom dziękujemy za udział w konkursie.

Uczniowie w klasie II A w ramach projektu : ,,Młody Przyrodnik ‘’ - założyli hodowlę roślin. Może będzie to początek klasowego ,,Ogrodu zimowego‘’. Na początek niektórzy uczniowie mogą już pochwalić się swoimi roślinami. Z niecierpliwością oczekujemy na inne.

Kolejna klasa, która aktywnie uczestniczy w zdalnych lekcjach z historii. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, wykonanych przez uczniów.

Praca D. Rusin - "Mieszko I"

Uczniowie klasy 5b aktywnie uczestniczą w zdalnych lekcjach z historii. Przedstawiamy prezentacje multimedialne uczniów, wykonane podczas nauczania zdalnego:

Praca O. Tychmanowicz - "Bogowie i mity"

Praca P. Skóry - "Kultura starożytnej Grecji"

Praca A. Mackiewicza - "Bogowie i mity"

Praca N. Lipskiego - "Starożytna Grecja. Bogowie i mity"

Praca A. Czajkowskiego - "Aleksander Wielki Macedoński - bitwy"

A4 Infociacho