Wychowanie patriotyczne
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

18 maja 2022 uczniowie naszej szkoły, kl. 5a i kl. 6b, wzięli udział w otwarciu wystawy "Szlaki nadziei. Odyseja wolności. Losy Polaków w czasie II wojny światowej." Wystawa została zorganizowana przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie, a można ją obejrzeć przy Centrum Spotkania Kultur. Jest ona poświęcona wojennej odysei Armii Andersa i cywilom, którzy wraz z wojskiem wyruszyli w tułaczkę po świecie. Była to bardzo ciekawa i interesująca lekcja historii.

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho