Prace uczniów

We wrześniu 2021 klasa 5b uczestniczyła w Lubelskim Festiwalu Nauki. Uczniowie brali udział w warsztatach tworzenia zakładek do książek z zasuszonych roślin pt. "Malowane roślinami - czyli jak zatrzymać wspomnienia z wakacji". Uczniowie wykonali zakładki do książek, metodą laminowania, z wcześniej przygotowanych, suszonych roślin. Warsztaty poprzedzone były wykładem, podczas którego dzieci dowiedziały się, jak przygotować rośliny do stworzenia zakładek, czy obrazów z motywami roślinnymi. Uczniowie mieli także możliwość zobaczenia 300 - letniego zielnika, który znajduje się w zbiorach Biblioteki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Warsztaty były bardzo ciekawe i inspirujące. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zakładek wykonanych przez uczniów kl. 5b...