Nasze dokumenty

W bieżącym roku szkolnym wybrana została oferta grupowego ubezpieczenia szkolnego Edu Plus Towarzystwa Ubezpieczeń InterRisk Spółka Akcyjna ViennaInsuranceGroup, która zaoferowała najbardziej korzystne warunki ochrony.

W załącznikach znajdziecie Państwo szczegółowe warunki ubezpieczenia oraz dokumenty do pobrania. Ze względu na obecną sytuację reżimu sanitarnego prosimy o składanie wypełnionych i podpisanych „Oświadczeń dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz zapoznania się z warunkami OWU” do skrzynki, która znajduje się w holu przy głównym wejściu do szkoły. Dostępne są również gotowe formularze przy skrzynce.

Osoby, które chcą ubezpieczyć dziecko prosimy o wpłatę składki do 15.10.2020.

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe:

Bank Pekao S.A. 83 1240 1503 1111 0010 3600 0622,

w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz datę urodzenia dziecka.

Druk zgłoszenia roszczenia Edu Plus

Instrukcja zgłoszenia roszczenia

Oferta Ubezpieczenia

Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz zapoznania się z warunkami OWU