Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7b Nina Butryn zajęła I miejsce w  VII Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym Poświęconym Bibliotekom Szkolnym ,,Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Konstytucją 3 Maja” w kategorii – praca literacka.

Na konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie wpłynęło 88 prac plastycznych oraz 79 literackich z sześciu województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, zachodniopomorskiego.

Uczennicę przygotowywała pani Elżbieta Wróbel.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.