Działania innowacyjne i ciekawe lekcje
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Gimnastyka sportowa – szlachetna dziedzina sportu z wiekowymi tradycjami, która na stałe zagościła w progach naszej szkoły, niezmiennie zaspokaja pragnienia, by być równocześnie bardzo sprawnym, zwinnym i silnym oraz imponować piękną sylwetką. Służy krzewieniu idei czystego sportu, rozwija elegancję.

Świat gimnastyki sportowej stoi przed naszymi uczniami otworem, począwszy od zerówki. Wszyscy zainteresowani uczniowie oraz całe klasy biorą udział w innowacji proponowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego w dogodnym dla siebie terminie. Zdobyte umiejętności gimnastyczne prezentowane są podczas wielu uroczystości szkolnych, a uwieńczeniem i wyróżnieniem dla najlepszych -  jest udział  w zawodach gimnastycznych.

 

A4 Infociacho