Wydarzenia biblioteczne
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

DRODZY UCZNIOWIE

W okresie zdalnego nauczania biblioteka szkolna pracuje w stałych godzinach (od poniedziałku do czwartku 7.30 – 16.30, w piątek 7.30 – 15.30). Aby wypożyczyć książkę należy zadzwonić do biblioteki (numer telefonu taki jak do szkoły: 81-53-215-20 i poprosić o połączenie z biblioteką) i umówić się na dzień i godzinę po odbiór zamówionej książki. Książkę mogą odebrać również rodzice albo starsze rodzeństwo.

Niektóre z lektur (m. in. „Pan Tadeusz”) znajdziecie na stronie: lektury.gov.pl

 Książki można również zarezerwować przez stronę internetową – wpisując w wyszukiwarkę Lubelski Portal Oświatowy, a następnie – Aplikacje dla rodziców.  Z listy wybieramy  - Bibliotekę.

W katalogu online wpisujemy tytuł i autora książki, klikamy wyszukaj. Następnie rozwijamy wybrane lokalizacje, wyszukujemy SP 24 i na dole strony przyciskamy filtruj. W wynikach wyszukiwania pokażą nam się książki dostępne w naszej bibliotece. Logujemy się loginem dziennikowym i rezerwujemy książkę. Mamy pewność, że książka będzie na nas czekała. Jest to szczególnie przydatne jeżeli w bibliotece jest mało egzemplarzy danego tytułu. Książka będzie zarezerwowana przez 24 godziny. Aby odebrać zarezerwowaną książkę należy przyjść do szkoły i skontaktować się z biblioteką.

A4 Infociacho