Edukacja Dla Rodziców
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Drodzy Rodzice


Wasze dzieci rozpiera energia, która nie znajduje ujścia w sytuacji gdy nie mogą wyjść z domu?
A może wręcz przeciwnie, brak ruchu powoduje u nich apatię i niechęć do nauki i działania? Przybywamy z pomocą ?


Zapraszamy wszystkie dzieci (i Państwa również) na zajęcia sportowe prowadzone przez wybitnych sportowców w ramach akcji „Trenuj z głową”, realizowanej przez Fundację Medicover.
Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń na żywo, na Facebook PoZdro w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 8:30. Startujemy 20 kwietnia i będziemy z Wami aż do końca czerwca.
Jeżeli przegapicie trening lub będziecie chcieli go powtórzyć – nie ma sprawy! Można go odtworzyć w dowolnej chwili: odwiedźcie FB PoZdro lub stronę https://po-zdro.pl/ zakładka „Bądź aktywny”.
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Razem odzyskamy siły, wzmocnimy nasze mięśnie i odporność!
Poznajcie Waszych trenerów:
Poniedziałki – trening dla całej rodziny ! Ogólnorozwojowe ćwiczenia dynamiczne z Joanną i Krzysztofem Staniszewskimi - miłośnicy aktywności fizycznej i rodzice rozbrykanej trójki maluchów. Asia trenerka pływania, aquacyclingu i miłośniczka triathlonu. Krzysiek wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata Ironman na dystansie 1/2. Razem tworzą zgrany duet jako rodzice i sportowcy.
Środy – trening połączony z zabawą – rozciągamy i wzmacniamy mięśnie rąk i nóg, ale przede wszystkim trzymamy gardę! Treningi z Joanną Różańską zdobywczynią Pucharu Świata, 6- krotna Mistrzynią Polski, trenerką sekcji kickboxingu, pedagogiem, nauczycielką wychowania fizycznego, instruktorką gimnastyki korekcyjnej, terapeutką bilateralnej integracji, kaskaderką filmową.
Piątki – ćwiczenia na brzuch i plecy – siedzisz całe dnie przy komputerze? Te ćwiczenia wzmocnią mięśnie i odciążą Twój kręgosłup – treningi z Tomaszem Balą - utytułowanym kolarzem przełajowym i tandemowym, trenerem kolarstwa i trenerem personalnym. Tomasz jest również utytułowanym zawodnikiem w Kadrze Narodowej. Pasjonat treningu – w tygodniu przejeżdża 600 -700 km.

Trenujmy razem! Zapraszamy serdecznie!

A4 Infociacho