Samorząd szkolny

Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły podjęła decyzję o zorganizowaniu na korytarzu przy sekretariacie Mikołajkowej Loterii Fantowej. Akcja ruszyła 9 grudnia i trwała do 13 grudnia 2019 r . Dzięki licznie przynoszonym przez ofiarodawców maskotkom, książkom, lalkom, kubkom i różnym bibelotom każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie. Zorganizowane przedsięwzięcie wspierali i czynnie włączali się w jego realizację nauczyciele, uczniowie naszej szkoły, pracownicy oraz rodzice. Dochód z akcji w kwocie 205zł. został przeznaczony na zakup karmy dla psów ze Schroniska w Krzesimowie.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom o gorących sercach.

mikoajkowa loteria