Samorząd szkolny

Dnia 23 września 2019 r odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Po prezentacji programów wyborczych, spośród przedstawicieli samorządów klasowych, wyłoniono nowy skład samorządu uczniowskiego:

• Przewodniczący  –  STANISŁAW ORZECHOWSKI
  • Zastępca – WIKTOR LEWANDOWSKI
  • Sekretarz – OLIWIA MONIUSZKO

PRZEWODNICZĄCY SEKCJI:

• Dziennikarskiej – KAMIL KUCAŁA
  • Artystycznej – JUSTYNA KICIA
  • Porządkowej – MONIKA LIPA
  • Informacyjnej – MAJA WRONA
  • Sportowej – KLAUDIA WŁODARCZYK

Na najbliższym apelu, członkowie samorządu uczniowskiego i przedstawiciele sekcji, zaprezentują społeczności szkolnej swój plan działania na rok szkolny 2019/2020.