Nasze dokumenty
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Finał zbiórki na Lubelskie Schronisko dla Zwierząt

       4 października w naszej szkole dobiegła końca zbiórka organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu. Przez tydzień dzięki życzliwości rodziców i uczniów naszej szkoły zebraliśmy blisko 70 koców, ponad 100 puszek  i  47 opakowań suchej karmy dla  psów i kotów. Ponadto wśród darów znalazły się legowisko, zabawki i smycze.

       Wszystkim, którzy okazali wielkie serce naszym „mniejszym braciom” dziękujemy. Po południu 4 października, w dniu patrona ekologów – św. Franciszka – uczniowie należący do wolontariatu wraz z opiekunami ks. Łukaszem Trzcińskim i Robertem Karkoszka zebrane dary zawieźli do schroniska.

       W najbliższym czasie nasi wolontariusze wezmą udział w zbiórce organizowanej z okazji kolejnego Dnia Papieskiego.

 

A4 Infociacho