Nasze dokumenty
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

        25 marca 2019, Poczet Sztandarowy naszej szkoły, wziął udział w uroczystych obchodach Narodowego Dnia Pamięci Polaków Ratujących Żydów.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą s. Marię Martę Kazimierę Wołowską, która zginęła w czasie wojny ratując Żydów. Następnie delegacje złożyły kwiaty na Placu Litewskim w Lublinie i udały się do Archikatedry, gdzie odbyła się modlitwa za wszystkich, którzy zginęli ratując ludność żydowską.

https://centrum.fm/w-lublinie-pamietamy-o-tych-z-narazeniem-wlasnego-zycia-ratowali-bliznich

https://lublin.tvp.pl/41904288/25-marca-2019-g-1830

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho