W dniach 7-8 grudnia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 odbyły się Kiermasze Stroików Świątecznych oraz Loteria Mikołajkowa . Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli i rodziców. Szkolne koło Wolontariatu Caritas i Samorząd Uczniowski SP24 z przeprowadzonych akcji uzbierali 1520 złotych (740 zł- kiermasz, 780 zł- loteria). Przedszkole nr 4 prowadząc kiermasz ozdób świątecznych zebrało 485 złotych. Wspólnie przekażemy Fundacji Skakanka 2005 złotych . Pieniądze zostaną przeznaczone na terapię genową trzyletniej Rity cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili stroik lub los na loterii. Serdecznie dziękujemy także uczniom i rodzicom za przygotowanie pięknych stroików i wsparcie loterii.

Wyniki konkursu na najpiękniejszy stroik: kliknij tutaj

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu Caritas