Start
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 

 

Logo SP 24 black

27 października 2023 w Centrum Kultury w Lublinie miało miejsce spotkanie inaugurujące projekt „Szkoła dla wszystkich - od tolerancji do integracji”, w ramach Programu „Szkoła dla wszystkich – od tolerancji do integracji”. Był to czas integracji środowiska naukowego, szkolnego oraz organizacji pozarządowych. Podczas panelu dyskusyjnego p. dyrektor Joanna Kahlan prezentowała naszą szkoła, która od lat ma doświadczenie pracy z rodzinami wielokulturowymi. Chcemy, żeby nasza szkoła była nadal miejscem, w którym każdy uczeń, bez względu na pochodzenie, czuł się dobrze.  

 

 

 

 

 Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin 
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole
logo Laboratoria Przyszlosci poziom kolor  JZG logo  posilek w domu i w szkole  program dla szkol  aktywna tablica
laptop dla ucznia  bezpieczne interneciaki      laptop dla nauczyciela

A4 Infociacho