Samorząd szkolny

2 października 2023 roku odbył się pierwszy apel Samorządu Uczniowskiego.

Uczniów i nauczycieli powitała przewodnicząca SU - Olga Tychmanowicz. Następnie jej zastępca - Aleksandra Stuleblak przedstawiła skład samorządu na rok szkolny 2023/2024. Przewodnicząca sekcji informacyjnej - Aniela Bęczyńska zapoznała zebranych z harmonogramem planowanych działań. Wydarzenia sportowe omówił przewodniczący sekcji sportowej - Filip Mazur, a Adam Martyn z sekcji dziennikarskiej przypomniał obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Filip Puzio - skarbnik SU, przekazał najważniejsze informacje o realizowanym w naszej placówce Szkolnym Budżecie Obywatelskim.

W dalszej części spotkania pani pedagog Agnieszka Bereza przypomniała o możliwości kontaktu z pedagogiem i psychologiem szkolnym oraz zapewniła o gotowości do wsparcia i pomocy w rożnych trudnościach i kryzysach.

Apel zakończyła Pani Dyrektor Joanna Kahlan, podsumowując najważniejsze informacje. Zwróciła szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa oraz życzyła uczniom powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym.