Samorząd szkolny
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 Bez nazwy

4 października odbyło się kolejne spotkanie szkół realizujacych Szkolny Budżet Obywatelski. Tym razem w warsztatch uczestniczyły szkolne koordynatorki Zespołu Roboczego oraz uczennice Olga Tychmanowicz z klasy VIII b i Izabela Lubańska z klasy VII a.

Przypominamy, że ruszył już ETAP PISANIA I SKŁADANIA PROJEKTÓW, potrwa on do 19 października.

REGULAMIN SBO (kliknij tutaj)

 

Zachęcamy do korzystania z pomocy członków Szkolnego Zespołu Roboczego. W poniedziałek i wtorek (9-10 października), podczas długich przerw śródlekcyjnych, na korytarzu pierwszego piętra będzie działał PUNKT KONSULTACYJNY. 

 

Magdalena Hładuniuk

 

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho