Logo SP 24 black

6 czerwca 2023 r. uczniowie klasy VIII a wybrali się na pożegnalną, kończącą ich edukację w szkole podstawowej, wycieczkę, połączoną ze spływem kajakowym. Bardzo malownicza trasa kajakowa dzieliła się na dwa etapy. Pierwszy z nich rozpoczynał się w miejscowości Obrocz, granicy Roztoczańskiego Parku Narodowego, a kończyła w Zwierzyńcu, natomiast druga trasa prowadziła ze Zwierzyńca do Bagna. Przygodę z rzeką i piękną przyrodą zakończyliśmy ogniskiem, pieczeniem kiełbasek oraz grami i zabawami. Wszystkim uczestnikom bardzo podobała się taka forma aktywnego wypoczynku.

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole
logo Laboratoria Przyszlosci poziom kolor  JZG logo  posilek w domu i w szkole  program dla szkol  aktywna tablica