Dnia 31.05.2023 w Szkole Podstawowej nr 39 odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Sportowej dziewcząt i chłopców. W skład reprezentacji naszej szkoły wchodziło 10 dziewcząt: Iana Bida, Zlata Makliuk, Lena Mazur, Maja Ostaszewska, Kateryna Repetska, Oryna Vetvyetska, Sofia Zadorożna, Ania Zhabrovets oraz 9 chłopców: Yehor Afanasenko, Oskar Cękalski, Szymon Dumin, Igir Iwanek, Kyryl Omelchenko, Dominik Piasecki, Piotr Rak, Artem Zadorożny.

Wszyscy zawodnicy mieli do wykonania następujące elementy: skok przez kozła, układ ćwiczeń wolnych na ścieżce, ławeczka gimnastyczna (dla dziewcząt), drążek (dla chłopców).

Oto wyniki, jakie uzyskali nasi reprezentanci:

Dziewczęta:

Klasyfikacja rocznikowa 2014 – dziewczęta

III miejsce Zlata Makliuk

Chłopcy:

Skok przez kozła

II miejsce Kyryl Omelchenko; Artem Zadorozhny

Układ ćwiczeń wolnych na ścieżce

II miejsce Piotr Rak

III miejsce Szymon Dumin

Klasyfikacja rocznikowa 2012 – chłopcy

III miejsce Kyryl Omelchenko