Nasze dokumenty

5 stycznia w naszej szkole odbyło się przedstawienie przypominające wydarzenia, które miały miejsce w Betlejem ponad dwa tysiące lat temu: Narodziny Bożej Dzieciny i pokłon Trzech Mędrców ze Wschodu. Jasełka przygotowała klasa 3a z wychowawczynią p. Moniką Kaniewską - Ozimek. Ponadto uczniów wsparli aktorzy z klas starszych. Nad całością przedstawienia - scenariuszem, oprawą muzyczną i scenografią - czuwali katecheci naszej szkoły, których wsparli nauczyciele muzyki, plastyki i j. polskiego. Zachęcamy do odtworzenia dołączonych fragmentów przedstawienia w postaci filmu i zdjęć.