Start
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 

 

Logo SP 24 black

5 stycznia w naszej szkole odbyło się przedstawienie przypominające wydarzenia, które miały miejsce w Betlejem ponad dwa tysiące lat temu: Narodziny Bożej Dzieciny i pokłon Trzech Mędrców ze Wschodu. Jasełka przygotowała klasa 3a z wychowawczynią p. Moniką Kaniewską - Ozimek. Ponadto uczniów wsparli aktorzy z klas starszych. Nad całością przedstawienia - scenariuszem, oprawą muzyczną i scenografią - czuwali katecheci naszej szkoły, których wsparli nauczyciele muzyki, plastyki i j. polskiego. Zachęcamy do odtworzenia dołączonych fragmentów przedstawienia w postaci filmu i zdjęć.

 

 

 

 Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin 
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole
logo Laboratoria Przyszlosci poziom kolor  JZG logo  posilek w domu i w szkole  program dla szkol  aktywna tablica
laptop dla ucznia  bezpieczne interneciaki      laptop dla nauczyciela

A4 Infociacho