Logo SP 24 black

19.11.2022 r. uczennice klas piątych i szóstych wzięły udział w IX Andrzejkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej klas profilowanych miasta Lublin.

Do rywalizacji przystąpiło 15 zespołów z lubelskich szkół. Naszą szkołę reprezentowała drużyna z klas piątych w składzie: Kornelia Słoboda, Karolina Kleczek, Amanda Śmietanka oraz uczennice z rocznika 2010: Patrycja Kołodziej, Sandra Kolasińska, Sandra Papiewska, Lena Wilczek, Zuzanna Lambert.

Po bardzo zaciętej walce dziewczęta z klas piątych zajęły V miejsce, a z klasy szóstej VI miejsce.

Drużynom życzymy dalszych sukcesów.

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole
logo Laboratoria Przyszlosci poziom kolor  JZG logo  posilek w domu i w szkole  program dla szkol  aktywna tablica