Samorząd szkolny

Samorząd Uczniowski  zachęca klasy I- VIII do udziału w konkursie pt. „Zmniejszamy- wygrywamy”, który jest  organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste  w ramach ogólnopolskiej akcji „Mniej znaczy więcej” .

Zadanie polega na zbiórce tekstyliów m.in. używanej, czystej odzieży, nowej bielizny, toreb, plecaków, pościeli  (szczegóły na plakacie).

Nagroda główna to strefa wypoczynkowa dla szkoły. Klasa, która uzbiera najwięcej może wygrać bilety do kina.

Artykuły przynosimy do wychowawcy i umieszczamy w specjalnym worku.