Ciekawe wydarzenia z życia Świetlicy

To już tradycja naszej świetlicy, że w październikowe dni z przedstawicielami rodziców oraz wychowawcami świetlicy szkolnej wyruszamy do Krężnicy Jarej na "Święto pieczonego ziemniaka".

W tym roku ognisko integracyjne, w którym uczestniczyły świetliczaki pod opieką p.Liliany Orzechowskiej i rodzica z klasy 2b p.Iwony Natoli, połączone było z uroczystym powitaniem kolejne pory roku. Niewątpliwie pomysł musiał podobać się Pani Jesieni, skoro odwdzięczyła się nam piękną pogodą.

W promieniach słońca mogliśmy obserwować jej niezwykłe barwy, ale również zdobywać nietypowe umiejętności oraz bawić się wesoło na świeżym powietrzu. Punktem centralnym naszej wyprawy było oczywiście ognisko. Aby mogło ono zapłonąć nie lada wyzwaniem było dla nas poszukiwanie chrustu. Pomagała nam w tym dzielnie p.Iwonka, patyki do pieczenia kiełbasek strugała nam p.Lila. Było czasami ,,ekstremalnie'', ale ciekawie i wesoło! Mogliśmy doświadczyć jak super smakują kiełbaski na łące, ale przede wszystkim jak można miło i radośnie spędzić razem czas. Jeżeli chcecie się przekonać zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć. Zapraszamy. Dzieci świetlicy szkolnej z klasy 2b i 3b.